Atalarda boyacı ustası arayanlar!

Atalarda boya badana yaptıracaksanız Atalarda ki en iyi boyacı ustaları evinizi ve işyerinizi uygun fiyata boyamaya talip.

Mekanınız veya dükkanınız Atalar çevresindeyse ve boya yapılma ihtiyacı var ise mesleğinde becerikli bir boya badana ustası tarafından uygulanması sizi hoşnut edecektir. Boya badana çalışması kimi insanlarca bayağı görülmektedir. Bu algı bu kişilere hem zaman hem de nakit yitirmesine sebep olur. Uzman bir iş sonrasında kendinizi stresli yaşam kavgasından uzak, gönül rahatlığını hissedeceğiniz yuvanıza veya ofisinize gitmekten mesut olacaksınız.
İndirimli Atalar'da boya ustası aranıyor diyorsanız ve aradığınızı iş ilanlarından arayarak seçeceğiniz kişilere güvenip işinizi onartmanız düşünmediğiniz gibi olabilir.
Firmamızdan alacağınız iş hizmeti hem kesenize yaraşır fiyatlarımızla ve maharetli işçiliğimizle, öteki firmalardaki insanlarda gördüğümüz gülümsemeyi sizde de sezmek isteriz.
Şirketimize telefon ve maille irtibat kurabilirsiniz. Biz çabuklukla gayrimenkulünüzün veya işyerinizin adresine yönelerek ücretlendirmesini ve zamanlamasını söyleyebiliriz.


İletişim Detayları

info@usta.web.tr

+90 212 259 18 18

Ortabahçe caddesi
Sinan Paşa Köprü sokak
Çelik İş Merkezi
No:10/16 Beşiktaş /İST