Atakentte boyacı ustası arayanlar!

Atakentte boya badana yaptıracaksanız Atakentte ki en iyi boyacı ustaları evinizi ve işyerinizi uygun fiyata boyamaya talip.

Konutunuz veya işyeriniz Atakent bölgesinde ise ve boya yapılma ihtiyacı var ise mesleğinde usta bir boyacı tarafından uygulanması sizi hoşnut edecektir. Boya badana işi kimi insanlarca bayağı görülmektedir. Bu fikir bu insanlara hem zaman hem de nakit kaybetmesine neden olur. Kabiliyetli bir çalışma sonrasında kendinizi stresli hayat kavgasından uzak, huzurlu hissedeceğiniz mekanınıza veya dükkanınıza gitmekten neşeli olacaksınız.
İndirimli Atakent'te boya ustası aranıyor diyorsanız ve aradığınızı iş ilanlarından arayarak bulacağınız insanlara güvenip işinizi tamir ettirmeniz düşünmediğiniz gibi olabilir.
Bizden alacağınız iş hizmeti hem kesenize uygun fiyatlarımızla ve usta işçiliğimizle, öteki çalıştığımız insanlarda ki gördüğümüz mutluluğu sizde de sezmek isteriz.
Firmamıza telefonla veya e-posta adresimizden irtibat kurabilirsiniz. Biz hızlı bir şekilde evinizin veya ofisinizin adresine ulaşarak ücretlendirmesini ve bitiş vaktini anlatabiliriz.


İletişim Detayları

info@usta.web.tr

+90 212 259 18 18

Ortabahçe caddesi
Sinan Paşa Köprü sokak
Çelik İş Merkezi
No:10/16 Beşiktaş /İST