Ataşehirde Boyacı Ustası ile ücretsiz keşif almakla birlikte, Ataşehirde Boyacı ustası ile düşlediğiniz alanları istediğiniz estetiğe kavuşturabilirsiniz.

       Ataşehir’de boyacı ustası, değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tadilat veya komple onarım işlemleri için yol haritası çizip sizleri konu hakkında aydınlatabilmektedir.

Sonrasında yapılacak işlemin veya işlemlerin süresi ve en önemlisi fiyatı ve kalitesi ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayabilmektedir. Keşif esnasında işle ilgili talep ve tavsiye yöntemi ile belirlenmesi gereken önemli noktalar yer almaktadır.

    

Keşif esnasında dikkat edilmesi gereken konuları başlık olarak ele almaya çalışalım:

Öncelikle belirlediğiniz ustamızın ķeşif için belirtilen saatte yerinde olması ve ücretsiz keşif hizmeti vermesi gerekmektedir.

Keşif esnasında siz değerli musterilerimizin taleplerini doğru anlamalı ve doğru tavsiye vermelidir.

Boyanacak veya tadilat boyası olacak olan alanlar karşılıklı olarak doğru belirlenmelidir. Bu maddede sizin öngördüğünüz yer harici boya olması gereken yerde olabilir. Ya da sizin yapılmasını düşündüğünüz fakat boyaya gerek olmayan bir alanda olabilmektedir.

Bu sebepten karşılıklı görüş alışverişinde bulunmakta fayda olacaktır.

Boya ve tadilat yapılacak noktaların belirlenmesi ile birlikte renk seçimi yapılmalıdır. Renk seçimi kesinlikle boya Rall kodları ile kartelaların üzerinden yapılmalıdır. Sonrasında istenen renk ile uygulanan renk farkı doğmaması için bu durum çok önemlidir.

Renk belirleme aşaması da geçildikten sonra boya kalitesi, iç ve dış ortam boyalarının ayrıştırılması gerekmektedir. Boya seçimi yapılırken zeminin durumu kontrol edilmelidir. Zemin durumuna göre uygulanacak boyalar farklılık göstermektedir.

Boya seçimleri yapıldıktan sonra uygulanacak boya miktarları belirlenmelidir. En önemli maddelerden biri olan boya miktarı belirlenmesi, alanların genişliğine ve boya zemininin durumuna bağlıdır. Bu noktaya dikkat edilmesi en önemli hususlardan biridir.

Miktarda belirlendikten sonra ustamızın boyanacak alanın eşyaĺı veya eşyasız olmasını göz önünde bulundurması gerekmektedir. Bu durum hem zaman, hem de temizlik açısından ön plana çıkmaktadır.

Kontroller yapılıp işin zamanında başlayıp zamanında bitirilmesi siz değerli müşterilerimiz için oldukça önemli bir maddedir. Zaman çok iyi belirlenmeli, karşılıklı değerlendirerek mutabık kalınmalıdır. Hem siz değerli müşterilerimiz hem de ustalarımız belirlediği başlangıç ve bitiş zamanına uymalıdır.

Tüm bu maddelerde karşılıklı mutabakat sağlandığında usta tarafından sizlere bir fiyat belirlenmelidir. Fiyat konusunda anlaşma da sağlandığı takdirde sözleşme aşamasına geçilmelidir.

Sözleşme aşamasında yazılan tüm maddeler ( boyanacak alan, boya rengi, boya markası, zaman vb.) sözleşmede belirtilmeli ve karşılıklı imza altına alınmalıdır.

Ataşehir’de boyacı ustası ile belirttiğimiz maddeler doğrultusunda keşfinizi ve sözleşmenizi yaptırarak gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Ataşehir’de boyacı ustası için ücretsiz keşif hizmeti almak isterseniz siz değerli müşterilerimiz bize www.usta.web.tr adresimizdeki mail, sabit telefon, cep telefonu iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca web sitemizde bulunan Boyacı Ustası, İşyeri Boyama, Üsküdar’da Boyacı Ustası, Kuzguncuk’ta Boyacı Ustası, Sultantepe’de boyacı ustası isimli makalelerimizi inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

        Konut ve işyerleri için boya özelliklerine  http://www.isgap.gov.tr/boya/  adresinden ulaşabilir ve gereken bilgileri alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]