Cihangirde Elektrikçi Ustası ile ilgili aşağıda bahsettiğimiz noktalar sizlere yol gösterici  olabilir. Cihangirde elektrikçi ustası için yaşanabilecek arızalar göz önüne alınmalıdır. Cihangirde elektrikçi ustası ile ilgili aşağıdaki maddeler halinde belirttiğimiz arızalar sorun olmaktan çıkarılabilmektedir. Bu arızalar sırası ile;

– Sigortanız atmış olabilir.  Birden fazla cihazın aynı anda çalışmasından dolayı aşırı yüklenme yaşandığında elektrik sigortaları emniyet amaçlı kapanabilir. Sigorta kutunuzu kontrol edebilirsiniz.

– Priziniz çalışmıyor olabilir. Prize farklı cihazlar takarak çalışıp çalışmadığından emin olabilirsiniz.

-Lambalarınız yanmıyor olabilir. Sigortasının atıp atmadığını kontrol edebilirsiniz.

– Bakım, onarım tamirat sebebiyle planlı olarak gerçekleştirilen bir kesinti olabilir. Bu tarz kesintiler belli bir semti kapsayacak şekilde birkaç saat süreyle yapılır ve genelde mesai saatleri içinde gerçekleşir.

– Beklenmeyen bir hat arızası sebebiyle kesinti yaşanıyor olabilir. Bu durumda en kısa sürede yetkililer müdahale yaparak kesintiyi gidermek adına çalışırlar. Bölgenizde gerçekleşen kesinti planlı bir kesinti değilse bildirim yapmanız faydalı olacaktır.

– Binanızdaki elektrik tesisatı ile ilgili küçük çaplı bir arıza yaşanıyor olabilir. Bununla ilgili bina veya site yönetimine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

– Kesinti sadece eviniz ile sınırlıysa ödenmemiş fatura borcunuzdan dolayı elektrik kesilmiş olabilir.

Planlı elektrik kesintileri hakkında iki şekilde bilgi alabilirsiniz:

Cihangir’de elektrik kesintisi ile ilgili TEDAŞ web sitesine girerek planlı kesintilerin listesine ulaşabilirsiniz. Bu listelerde gün ve saat bilgisiyle birlikte kesintinin hangi mahalleleri kapsayacağı ve ne kadar süreceği belirtilir.

186 numaralı elektrik arıza ve kesinti hattını, veya dağıtım şirketinizin çağrı merkezini arayarak dağıtım şirketi yetkililerine ulaşabilir, kendilerinden bilgi alabilirsiniz.

 Cihangir’de Elektrikçi ustası ile ilgili sadece kendi bulunduğunuz ortamda (eviniz yada ofisinizde) problem yaşıyor iseniz; usta.web.tr adresindeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp gerekli desteği en kısa zamanda alabilirsiniz.

    Cihangir’de Elektrik arızalarınızı kendi konumuzda olduğunu belirlemiş iseniz Kabataş’ta elektrik ustası; Bebek’te Elektrikçi; Nişantaşı’nda En Yakın Elektrikçi sayfalarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]