Finansşehirde Boyacı Ustası ile ilgil ihtiyacınızda ulaşabileceğiniz Finansşehirde Boyacı Ustası verdiği hizmet ile birlikte müşteriyi memnun edebilmeli.

Finans Şehir’de Boyacı Ustası, siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda keşif, zaman ve fiyat anlaşmasından sonra karşılıklı mutabakat sağlanarak işe başlayabilmektedir. İş başlangıcı ve sonunda temizlik ile ilgili yapması gereken önemli maddeler bulunmaktadır.

Boya öncesi naylonlamanın önemi

Öncelikle belirlemiş olduğunuz ustanız işe başlamadan önce tadilat yapılan mekanın eşyalarını yapılacak boyadan sıçrama ve damlama yaşanmaması adına naylon örtü ile örtmelidir. Örtülen eşyalardan naylonların kaymaması için belirli noktalarından bantlama yapması gerekmektedir. Örtülen eşyalar boya yaparken engel teşkil etmemesi adına belirli bir noktaya toplanmalıdır.

Boya yapılacak alanda bulunan eşyaların toplanması ve örtülmesinden sonra zeminin naylon ile kaplanması yapılmalıdır.

Zeminin duvar kenarlarından başlanarak var ise süpürgeliklerin duvar ile birleşim noktalarından kağıt bant ile sabitlenmelidir. Sabitlenen yer naylonları duvar boyaması yapılırken oluşacak damlama ve sıçramaları engelleyeceği gibi tavana yapılacak boyama işlemlerinde de koruma sağlayabilmektedir.

Aynı zamanda meskenimizde bulunan kapı pencere pervazlarının da yapılacak işlemlerden etkilenmemesi için kağıt bant ile koruma altına alınmalıdır.

Tüm pervazların duvarlar ile birleşim noktasına kadar bant ile kapatılması, boyadan sonra yapılacak temizlik işleminde kolaylık sağlayabilmektedir.

Finansşehir’de Boyacı Ustasının yapacağı bu temizlik, sizlere iş bitiminde temiz bir mekan bırakmak adına önemli bir adımdır.

Siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışan ustalarımıza ulaşmak için www.usta.web.tr adresimizdeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir, irtibata geçip gereken bilgileri alabilirsiniz.

Ayrıca Ataşehir’de Boyacı ustası, Boyacı Ustası, İşyeri Boyama, Ev Boyama, Pratik ev boyama, Kuzguncuk’ta Boyacı Ustası makalelerimizi inceleyebilir, bilgi edinebilirsiniz.

Konut ve işyerleri için boya özelliklerine http://www.isgap.gov.tr/boya/  adresinden ulaşabilir ve gereken bilgileri alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]