Etilerde Boyacı Ustası ile sadece boya badana değil Etilerde Boyacı ustası ile pek çok inşaat uygulamasını uygun fiyatlarla hayata geçirebilmek mümkündür.

Bu işlem boya badana hizmeti olabileceği gibi, Çatı izolasyonu, Korkuluk imalatı veya Lamine Parke uygulaması da olabilmektedir. Etiler’de boyacı ustası ile her konuda ortak istişarelerde bulunmak, üstlenilen işin de başarı oranını arttıracaktır.   

Etiler’de Boyacı Ustası tarafından doğru keşif ve fiyatlandırma yapılabilmesi için ilk ulaştığınızda talebin doğru aktarılması önemlidir.

Etiler’de Boyacı ustası , meskeninizde yapılacak tadilat işlemi veya komple boya işlemi için görerek birebir keşif yapması fiyatlandırma ve malzeme açısından çok önemlidir. Telefonda aktarılan bilgi, alanı görmeden verilen fiyat çoğunlukla hem siz müşterilerimiz açısından hem de ustalarımız açısından birçok hataya neden olabilmektedir.

Hataların başlıcaları madde olarak aşağıdaki gibi ortaya çıkabilmektedir.

– Boyanacak zeminin durumu doğru tespit edilemez.

– Yapılacak işlemlerden bir veya bir kaçı gözden kaçabilmektedir.

– Zemin ve alanı görülmeden doğru boya ürünü seçilemez.

– İşlemin başlangıç ve bitiş süresi doğru tespit edilemez.

– Doğru ürün ve doğru zaman belirlenemediği için fiyatlandırma doğru olmaz.

Ayrıca arka arkaya pek çok hata, yapılacak uygulamanın içe sinmemesi ile sonuçlanacaktır.

Doğru fiyatlandırma yapabilmek için en önemli nokta birebir ücretsiz keşif yapılmasıdır. Yerinde sizinle birebir yapılan görüşme sonucu ortaya çıkacak işlemler karşılıklı mutabakat sonrasında anlaşılan işlemdir. Bu yapılacak en doğru fiyatlandırma yöntemidir. Fiyatlandırma ve keşif aşamasından memnun olmanız durumunda tüm anlaşılan noktaların yazıya dökülüp sözleşme yapılması en doğru yol olarak kabul görmektedir.

Karşılıklı yapılacak sözleşme ile tarafların hakları her iki tarafında menfaatine olacak şekilde aynı zamanda güvence altına alınmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz Etiler’de Boyacı Ustası aramalarınızda doğru keşif ve doğru fiyatlandırma için keşif servisimize www.usta.web.tr adresimizdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, ücretsiz keşif davetinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca Ataşehir’de Boyacı ustası, Üsküdar’da Boyacı Ustası, Kuzguncuk’ta Boyacı Ustası, Beşiktaş’ta boyacı ustası Ev Boyama Fiyatları, Ev Boyama Renkleri makalelerimizi inceleyebilir ve bilgi  sahibi olabilirsiniz.

Konut ve işyerleri için boya özelliklerine http://www.isgap.gov.tr/boya/  adresinden ulaşabilir ve gereken bilgileri alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 10 Average: 4.9]