Boya Badana işleri
Boya Badana

Boya badana, yaşamımızı sürdürdüğümüz alanlara görsellik katmakla birlikte; boya badana hijyen açısından da ayrıca katma değer katmaktadır.

Boya badana yaşadığımız alanlarda ne kadar temiz ve düzgün olursa hem görsellik hemde sağlık açısından bizlere enerji katacaktır. Bu yüzden boya badana işlemleri itina ile yapılmalı; renk seçimleri de titizlikle ele alınmalıdır.

Boya badana, yaşam alanlarında kullanacağımız araç gereçleri seçtikten sonra renk uyumu ile çok rahat bir ortamda yaşamımızı devam ettirmemizi sağlayan unsurlardan biridir.

Boyacı Ustası ile ev veya işyerinize estetik katın

Boya rengi ev veya işyerinin her noktasında aynı olmayabilir.

Bunun nedeni ise değişik ortamlarda oluşabilmekte olan farklı ruh hallerimiz ve farklı renklerde kullanılan eşyalarımızdır. Örneğin; evimizde en çok vakit geçirdiğimiz yer salonumuzdur.

Salonumuzun mobilya renkleri ile duvar rengi uyumu ruh halimize güç katacaktır. Pastel tonlar uzun vakit geçirdiğimiz yerlerde, örneğin gri tonları hemen hemen her mobilyaya uyabilen rahatlatıcı bir renk tonu olabilmektedir. Bunun yanı sıra pek çok kombin ile örnek renkler verilebilir.

Bu yüzden mobilya rengi ile duvar rengi uyumlu seçilmelidir. Bir başka örnek ise hayatımızda çok büyük önem taşıyan çocuklarımızın odalarıdır.

Çok özenle hazırladığımız çocuklarımızın odasının mobilyasını erkek veya kız olarak iki şekilde hazırlarız. Kız ise pembe ağırlıkta; erkek ise mavi ağırlıktadır. Bu renk tonlarında olan çocuk mobilyaları ile birlikte duvar renginin de onlara uyumlu bir şekilde seçilmesi bir başka gerekçe olabilmektedir.    

       

Boya işlemleri sağlığınız açısından da önem taşımaktadır.

Çünkü duvarlarımız biz görmesekte ortamdaki havayı içine hapseden bir yapıdadır. Dolayısı ile boya zamanla kirlenmiş gözükmektedir. Aslında bu kir duvarda toplanan havanın göstergesi haline gelmektedir.

Bu yüzden her yıl olmasa da en az iki yılda bir duvarların seçilen renklerle boyanması sağlık açısından da faydalı olacaktır.

Ücretsiz ekspert hizmetleri ile katma değer katıyoruz

Sizlerde evinizin veya işyerinizin sağlıklı ve istediğiniz boya badana renklerine kavuşmasını istiyorsanız bizlere iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz sizlere en hızlı ve en doğru şekilde yardımcı olacaktır.

Tarafımızdan yapılan ekspert hizmetleri ücretsiz olmaktadır.

Web sitemizde bulunan Boyacı Ustası; Boyacı; Pratik ev boyama; Beşiktaş’ta boyacı ustası; Ortaköy’de Boyacı ustası yazılarımızı inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde yapılan kermesle Şehit Muhammed Binici İlkokulunun boya badanası yapıldı. Bu uygulamaya ait resim ve açıklamayı bu bağlantıdan inceleyebilirsiz.

Derecelendir
[Total: 6 Average: 5]