İçerenköyde Boyacı Ustası ile boya badana ihtiyacınız yanı sıra, İçerenköyde Boyacı Ustası ile yaşam alanlarınızın konforunu arttırabilirsiniz. Yaşam alanınızdaki iyileştirmelerde istemiş olduğunuz değişiklikleri İçerenköy’de Boyacı ustası ile fikir alışverişinde bulunarak sağlayabilirsiniz.

       Hepimizin bildiği üzere yaşam alanlarımız bizlere hayatımızın belirli noktalarında rahat yaşama entegre edebilmektedir. Bulunduğumuz ortamın ferahlığı, ışığı ve renkleri hem çalışma hemde dinlenme anlarımızda çok önemlidir. Yaşamımızın hemen her noktasında farketmesekte renkler ve ışıklarla iç içe bir halde yaşamımızı sürdürürüz. Etkili araştırmalar sonucunda renklerin hayatımıza etkisi belirlenmiş ve kanıtlanmıştır.

Yaşam alanlarımızda uygulanabilecek boya işlemlerinizde renk seçimi,boya kalitesi boya uygulanacak yüzey durumu ile bilgileri İçerenköy’de Boyacı Ustası ile istişare ederek karar verebilirsiniz. Yaşam alanınızda hangi bölümlerin hangi renk olacağına dair ön araştırma yaparak istediğiniz boya rengi ile uygulama yapabilirsiniz.

     

Evinizin bölümlerini kısım kısım ele alabiliriz

– Genellikle evimizin komple tavanları beyaz renk olarak kabul edilmektedir. Beyaz hem diğer tüm renk duvar boya renkleri ile uyum sağladığından hem de sadelik ve ortam ışığının yansıması için tercih sebebi olarak kullanılabilmektedir.

– Evimizdeki mutfaklar genelde açık renk tonları tercih sebebidir. Açık renkler mutfak mobilyaları ve temizlik açısından en uygun renkler olarak kabul edilmektedir.

– Evde en çok vaktimizin geçtiği oturma odası veya salonlarda ise daha çok pastel tonlarında mobilya renklerine uyumlu iç cephe boya renkleri tercih sebebidir. Pastel renklerin daha çok ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirdiği öngörülmektedir. Renk seçimlerinin bu durumda gözlerimizi yormayan renkler olması çok önemlidir.

 – Çocuk odalarında mobilyalar için kız ve erkek çocuklarını göz önünde bulundurarak farklı renklerde mobilya kullanırız. Çocuklarımızın oda boya renklerinde de mobilyalarına uygun renkler tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Çocuklarımız büyüdükçe oda renklerinde değişimlere gidebiliriz.

– Dinlenmenin en iyi noktası olan yatak odalarımızda ise koyu pastel tonlu renkler ve mobilyamıza uygun renkler tercih sebebimiz olmalıdır. Bu şekilde yaptığımız seçimler bizlerin daha konforlu bir yaşam sağlamamıza vesile olacaktır.

        Siz de boya ve tadilatlarınız ile daha konforlu bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmek adına bizlere ücretsiz keşif ve bilgi alışverişi için www.usta.web.tr adresimizdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

        Ayrıca sitemizde bulunan Ataşehir’de Boyacı ustası, Etiler’de Boyacı Ustası, Pratik Ev Boyama, Kuzguncuk’ta Boyacı Ustası, Boyacı Ustası İşyeri Boyama makalelerimizi inceleyebilir, bilgi edinebilirsiniz.

Konut ve işyerleri için boya özelliklerine  http://www.isgap.gov.tr/boya/  adresinden ulaşabilir ve gereken bilgileri alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 3 Average: 5]