Anthill’de Boyacı Ustası

Anthillde Boyacı Ustası ile yaşam alanlarınızı değiştirebilir, Anthillde Boyacı Ustası ile konforunuzu arttırabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz dekorasyon uygulamalarında sadece boya badana değil, Anthill’ de boyacı ustası ile tüm inşaat tadilatları konusunda çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Anthill’ de boyacı ustası ,yapılacak işlemlerin yanısıra uygulanacak dekorasyon ile ilgili de fikir ve tecrübelerini dile getirebilmelidir.

Öncelikle yapılmak istenen değişiklik tespit edilerek işe başlanır. Değişikliklerin zaruri olmasının yanında ortam değişikliği yapmak içinde ihtiyaç duyulabilmektedir. Yaşam alanlarımızda yapacağımız değişiklikler genellikle yeni bir atmosfer yaratmak, ortamın havasını değiştirmek ve daha iyi bir ambiyans yaratmak içindir.

Anthillde Boyacı Ustası renk değişimleri konusunda uzman olmalıdır.

Örneğin, ortamda koyu renkler hakimse ve açık renge geçiş talep ediliyorsa duvar boyaması yanı sıra ahşap boyaması ile de istek gerçekleştirilebilmektedir.

Ahşap alanlar koyu renk ise beyaz renge dönüştürebilmek, Anthill’ de boyacı ustası için kolay bir işlem olacaktır.  Buna göre profesyonel bir ekibin izlemesi gereken yol haritası şu şekildedir.

– Ahşap alanlar belirlenir ve kontrolü yapılır

– Boya rengi seçilir ve hazırlanır

– Ahşap kısımlarda kırılan noktalar onarılır

– Çatlama, çürüme olan kısımlar ahşap macunu sürülerek onarılır

– Onarılan alanların kuruması beklendikten sonra zımpara yardımı ile düzleştirilip pürüzsüz hale getirilir ( boya yapıldıktan sonra kabarıklık ve pürüz göstermemesi )

– Pürüzsüz hale getirilen ahşap kısımlara, ahşap boyası fırça yardımı ile ilk kat boya yapılır

– Kuruması beklenen ilk kat boya sonrasında son kat işlemine geçilir ve son kat boyaması doğru tarama yapılarak sürülür.

– Boya işlemleri bu yol izlenip yapıldıktan sonra iş temiz bir şekilde teslim edilir.

Çalışmak istediğiniz firma ile anlaşma sonrası sözleşme yapmak, iki tarafın haklarının güvence altına alınması açısından ayrıca önemlidir.

Siz değerli müşterilerimiz de yapmak istediğiniz değişikliklerde, tecrübesi ve bilgi birikimi ile, profesyonel ekiple çalışmak isterseniz bizlere www.usta.web.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca  Metrocity’de Boyacı Ustası, Kanyon Recidense’da Boyacı Ustası, Zorlu Residence’de Boyacı ustası, Boyacı, Boyacı Ustası, Kurtuluş’ta Boyacı Ustası, Osmanbey’de Boyacı Ustası makalelerimizi inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anthill sitesinin bulunduğu ilçe olan Şişli ile ilgili bilgilere Sisli.gov.tr adresinden erişebilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 2 Average: 5]