Kurtuluş’ta Boyacı Ustası

Kurtuluşta boyacı ustası aramalarında uygun fiyat ölçüt olmakla birlikte, Kurtuluşta boyacı ustası için bir diğer ölçüt kaliteli işçilik olmalıdır.     

Kurtuluş’ta boyacı ustası ile yaptıracağınız tadilat işlemlerinde dikkat edilmesi gereken birçok unsur yer almaktadır. Evlerde ve işyerlerinde boya sorunları ile karşılaşmamak adına kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımlarına özen gösterilmelidir.       

Kurtuluş’ ta boyacı ustası; iş başlamadan önce anlaşma aşamasında kullanılacak ürünler ile ilgili bilgi verebilmelidir.

 Ev ve işyerlerinde zaruri durumlar karşısında tadilat yapmak gerekebilmektedir. Zaruri durumlar hiç umulmadık bir anda karşımıza çıkabilmektedir.        

Boya ile ilgili karşılaştığımız zaruri durumlar; duvar boyasının soyulması,  rutubet nedeniyle boya kalkması ve küflenme gibi sorunlardır.        

Boya soyulması; birçok nedeni olan bu sorunun altında yatan en önemli sebep, kullanılan kalitesiz boyalardır. Ucuz ve maliyetsiz olarak düşünülen kalitesiz boyalar kısa zamanda soyulur. Her zaman, bütçe sınırları içerisinde ve en kaliteli boya markasını kullanmak bu sorunu ortadan kaldıracaktır.        

Nem ve rutubet ile boya kalkması; ev ve işyerlerinde en fazla karşılaşılan sorunlardan biridir. Nemli olan alanda yaşanan boya kalkması sorununun çözümü için, üzerine boya yaparak anlık çözüm elde edilebilir.

Fakat en doğru yöntem, öncelikle nem ve rutubet oluşumunu engellemek olacaktır. Nem ve rutubetin engellenmesi; boyanacak alanın uzun süre sorun çıkarmamasına vesile olacaktır.

Nem ve rutubet engellenmesinden sonra, boya  kazınıp alçı sonrası yeni boya yapılarak sorun çözüme kavuşturulur.         

Küflenme; yine boyanmış alanlarda karşılaşılan en yaygın sorunlardan biridir. Rutubet ve nem olan ortamlarda, havasız olan alanlarda meydana gelen ve genellikle duvarlarda oluşan sorundur.

Ortamın hava almasını sağlamak, oluşacak rutubet ve nemi önlemek için ilk adım olacaktır. Genelde bodrum katlarında karşılaşılan bu sorun, iç cephe izolasyonu ile de çözülebilmektedir.         

Boya kusması; boya uygulanan zeminlerin yapılarında olan bozukluktan kaynaklanmaktadır. 

Zeminin kontrolü doğru yapılmalı ve uygun hale getirmek için saten alçı kullanılıp sonrasında boya yapmak çözüm olacaktır.       

Karşılaşılan sorunlar için Kurtuluş’ ta boyacı ustası ile çözüm üretebilirsiniz. İletişim adresimizden bizlere ulaşabilir; sorunlarınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.          

Ayrıca sitemizde bulunan Taksimde boyacı ustası, İstiklal Caddesinde Boyacı Ustası, Harbiye’ de Boyacı Ustası Boyacı ve Boyacı Ustası isimli makalelerimizi okuyup, bilgi edinebilirsiniz.         

Kurtuluş semti ile ilgili daha fazla bilgiye, www.sisli.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]