Taksim’de Boyacı Ustası

Taksimde boyacı ustası ile arzu ettiğiniz boya uygulamaları kadar, Taksimde boyacı ustası ile evinizin konforunu da arttırmanız mümkündür.

Taksim’ de boyacı ustası ile, yaşam alanlarınızda yapacağınız ufak dokunuşlarla modern bir hava yaratabilirsiniz. Boya badana harici ufak dokunuşlarınızın arasında,zemin kaplamaları değişikliği veya tadilatı gelebilmektedir.

Taksim’de Boyacı Ustası ile Boya Badana dışında parke hizmeti de alabilirsiniz.

Zemin uygulamalarında gelişen teknoloji ile birlikte değişen uygulamalarda ön plana çıkmaktadır. Zemin uygulamalarında tercih sebebi olan parkeler, desen, doku ve renk çeşitleri ile kullanım açısından önemli bir yer almıştır.

Parke uygulamarı, parkenin yapısına ve malzeme çeşidine bağlı olarak üçe ayrılmaktadır. Lamine, masif ve laminat parkeler şeklinde gruplandırılmaktadırlar.

Lamine parke; çoğunlukla laminat parke ile karıştırılan bu ürünün en önemli özelliği sadece ağaçtan oluşmasıdır. İki üç katmandan oluşan parke çeşidi üretiminde yüksek teknoloji kullanıldığı için montajı en kolay parke çeşididir. Ürün paketlerinden cilası bitmiş şekilde çıkar ve direk kullanıma hazırdır. Fiyat bakımından bu özellikleri taşıdığı için diğer ürünlere nazaran daha pahalıdır.

Masif parke; sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Uzun ömürlü, ısı ve ses yalıtımının yanı sıra dayanıklı olması da tercih sebeplerindendir. Sert ve dayanıklı ağaçlardan yapılmaktadır. Ürünün tamamı ağaç olarak üretildiğinden montaj sonrasında sistre uygulaması gerekmektedir. Her beş yılda bir sistre uygulaması yenilenmesi ile kullanım süresi daha da uzatılabilmektedir.

Laminat parke; günümüzde kolay temizlenmesi, leke tutmaması, renklerinin uyumlu olması en çok tercih edilme sebeplerinden bir kaçıdır. Laminat parke kullanım kolaylığı, kolay montajı açısından masif parkelere göre daha çok tercih edilmektedir.

Laminat parke katmanlardan oluştuğu için sağlam ve yük taşıyıcı özelliği ön plana çıkmaktadır. Ürün çeşitliliğinden dolayı da  çoğu zaman uygun fiyatlıdır.

Taksim’ de boyacı ustası ile parke seçimlerinizi yapabilir, uygun şekilde montaj işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Sizlerde ev veya işyeriniz de, zemin uygulamalarında farklı bir hava yaratmak için, parke değişimine gitmek isterseniz, yapmanız gereken www.usta.web.tr adresimizden bizlere ulaşmak olacaktır.

Ayrıca sitemizde bulunan Ortaköy’de Boyacı Ustası, Osmanbey’de Boyacı Ustası, Beşiktaş’ta Boyacı Ustası, Etiler’de Boyacı Ustası, Bebek’te Boyacı Ustası makalelerimizi inceleyebilir; bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Taksim ile ilgili pek çok bilginin yer aldığı bu linke tıklayarak Taksim Hakkında pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com