Bir Usta Kaç m² Boya Yapar?

Bir usta kaç m2 boya yapar, hangi şartlarda Bir usta kaç m² boya yapar isimli makalemizde sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Bir usta kaç m2 boya yapar ?

1 usta ev veya işyeri boyaması dışında pek çok bir birinden farklı yüzeye boya uygulaması yapabilir.

Bir Usta Kaç m2 Boya Yapabilmektedir !

Dümdüz sayılabilecek bir bahçe duvarını boyamak ile eşyalı bir ev boyaması yapmak arasında pek çok fark bulunmaktadır.

Dolayısıyla bir boyacı ustasının bir günde yapabileceği boya m2’si değişkenlik gösterecektir.

Daha detaylı bir örnek vermek gerekirse; Yaşam alanımız olan evimiz eşyalar ile doludur.

Eşyalar dışında duvar ve tavan süslemeleri (Kartonpiyer) de var olabilir. Hem eşyalı hem de yukarıda bahsetmiş olduğumuz süslemeler nedeniyle kestirme işleminin fazlaca yapılması, zaman kaybı ile neticelenir.

Oysaki diğer bir örnek olabilecek bahçe duvar boyama alanı düz bir alan olduğundan daha fazla m2 boya yapabilmek mümkün olacaktır. Boya m2’leri alanların durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Daha başka bir örnek vermek gerekirse, işyeri boyama işlemi için eşyaların hışır ve naylonlanmasını bant yardımıyla yapmak zaman kaybına neden olmaktadır. Öte taraftan boş olan bir işyerinin boya badana işleminde bu işlemlerin kısıtlı yapılması, daha fazla m2 boya yapmakla neticelenmektedir.

Ayrıca 1 usta kaç m2 boya yapar sorusuna bunlar dışında pek çok örnek daha verilebilir.

Ahşap pencere, demir ferforje, demir korkuluk ve onlarcası daha !

Dolayısıyla boyacı ustasının performansı, yüzeylerin ve boyanın yapılacağı metaryellerin yüzey düzgünlüğüne göre değişmektedir.

Boya yaptırmak istediğiniz alanlar için fiyat teklifi almak isterseniz bizlere iletişim sayfasındaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Firmamız tecrübeli ekibi ile her zaman hizmetinizdedir.

Ücretsiz keşif servisi ile yüzeylerin son durumlarının çıplak gözle görülüp fiyatlandırılması, sonradan ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların önüne geçmek için de önemlidir. Sonradan anlaşmazlık yaşanmaması adına mutlaka sözleşme yapılmalıdır.

Bir ev kaç günde boyanır, bir günde boya badana yapmak, fayanstaki ve camdaki boya lekesi nasıl çıkar isimli yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Boya fabrikalarına çevre denetimi isimli makaleye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]