Dış cephe boyacısı

Dış cephe boyacısı dış cephe boyaması için gerekebildiği gibi dış cephe boyama ustası dış cephe tadilatlarında da yardımcı  olabilmektedir.

Dış cephe boyacı ustası çoğunlukla “villa boyama” ve apartman dış cephe boyaması için düşünülmekle birlikte kendisinden pek çok uygulama için de yardım alabilmek mümkündür.

Dış cephe boyacısı ile bir birinden farklı uygulamalar için yardım alabilirsiniz.

Dış cephe boyacısı şu uygulamaları da çoğu zaman yapabilmektedir.

– Dış cephe kabarmaları varsa iskele kurarak veya boy hizasındaysa spatula yardımıyla kazıyarak temizleyebilir.

– Dış cephe de kazınılacak alanları kazıdıktan sonra kalekimle veya eski tip kiremit ile kaplıysa kara sıva yaparak kaplama yapabilir.

– Bina dış cephesi için mantolama düşünülüyorsa kimi boyacıların usta bir mantolama ustası da olabileceğini unutmamalıdır.

Levha yardımıyla yapılan Mantolama uygulamasının başından sonuna kadar gerekli tüm işlemleri, “boyacı ustası” tarafından yapılabilmektedir.

Yeni tip sıvalı mantolama uygulaması da dış cephe boyacısı tarafından ayrıca sıva yapma usulüne göre yapılabilmektedir.

– Boya Badana ustası bir binanın gerekli olması halinde komple boyasını da yapabilmektedir.

Bu işlemler bütünü önce yüzey temizliği sonra gerekliyse alçı, alçı kuruması sonrası zımpara ve son olarak boya ile sonuçlanmaktadır.

– Bu işlemler dışında Zemin altı, giriş ve giriş üstü katlarda yoğun olarak kullanılan demir korkuluk boyaması da yapabilmektedirler.

– Mantolamanın hem levha hem sıvı halleri istenmeyen binaların dış cephelerine dekoratif sıva yapabilecekleri de gözlerden kaçmamalıdır.

– İskele yardımıyla ayrıca bilgileri dahilinde cam önü mermer montajı, klima sökümü ve su gider boru değişimi işlemleri de yapılabilmektedir.

Profesyonel ve uzman ekibimizle en uygun fiyata ve en kısa sürelerde dış cephe tadilatlarınız için çekinmeden bizleri arayabilirsiniz.

Tarafımızdan yapılacak olan keşif tamamen ücretsiz olmaktadır.

Web sitemizde yer alan Bina içi boyama fiyatları ve Apartman merdiven boşluğu boyama linklerini ayrıca ziyaret edebilirsiniz.

Binaların ısı yalıtımlı dış cephe uygulamalarının yangından korunmasına yönelik yönetmeliği incelemek isterseniz bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]