Tavan Boyası

Tavan boyama ev ve işyeri boyasının olmazsa olmazlarından olup tavan boyama ile mevcut mekanın boyama işlemi çoğu zaman bütünlük arz etmektedir.

Ev veya işyeri boyama uygulaması taleplerinin pek çoğu tavan boyama uygulamasını da kapsayıcı şekilde iletilmektedir.

Tavan Boyama ile ev dekorasyonu estetiğinin buluşması

Ev ve işyeri boyası çoğu zaman tavan boyama ile birlikte tercih edilip uygulanmaktadır. Tavan boyama işlemi ev veya işyeri tavanlarında rutubet veya kararma varsa özellikle talep edilen bir uygulama türü olmaktadır.

Bunların dışında ev veya işyerinin konforunu arttırmaya yönelik yapılan kartonpiyer süslemelerinin tavan boyası ile daha şık gözükebilmesi mümkündür.

Kat kat yapılmış ev veya işyerinin estetiğini arttırmak için bu veya buna benzer ev süslemeleri bembeyaz bir görüntü ile kendisini daha fazla belli etmektedir.

Ev ve işyeri boyaması esnasında Tavan boyası uygulamasına en çok şu bölgelerde ihtiyaç duyulmaktadır.

– Avizenin takılı olduğu bölge ve çevresi
– Banyonun yeterince havalanamama problemine bağlı kararmalara bağlı banyo tavanı.
– Tuvaletin banyodan ayrı olduğu yerlerde yine yeterince hava almamasına bağlı tuvalet tavanı.
– Ev veya işyerinin Balkonu varsa bir üst katın balkonundan sızan suyun yaratmış olduğu çürümeye bağlı Balkon tavanı.
– Mantolaması veya dış cephe izolasyonu olmayan binaların cephelerine çarpan yağmur sularının yol bularak tavanda bıraktığı tahribat nedeniyle cam kenarlarında bulunan tavanlar.
– Bitişik nizam olmayan veya kot farkı sebebiyle açıkta kalan cephelerden sızan su sebebiyle kör cepheye yakın tavanlar.
-Bitişik nizam olup, yan taraftaki bina ile aralarında bulunan olası boşluktan sızan yağmur sularının sebep olduğu çatı katı tavanları.
– Beşik tipi çatı yerine balkon tipi çatı kullanılan çatılarda bulunan derzlerin arasından su veya yağmur sızmasına bağlı çatı katı tavanları başlıcalarıdır.

Her evin ustası ile çözüm çok kolay.

İletişim sayfasında bulunan telefon numaralarından bize ulaşarak ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.

Kullanıcıların sıkça takip ettikleri Boyacı ustası, Beşiktaş’ta boyacı ustası ve Pratik ev boyama Bebek’te Boyacı Ustası sayfalarımıza da göz atabilirsiniz. 

Ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığının boya sektörü haberine de göz atabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 5 Average: 5]