Çilekli’de Boyacı Ustası

Çileklide boyacı ustası ile Villa boyayabileceğiniz gibi, Çileklide boyacı ustası ile demir boyama uygulamasıda yapabilmek mümkündür.

Çilekli’de bulunan yaşam alanınızda belli zamanlarda tadilat ihtiyacı ile karşılaşabilirsiniz. Zamanla oluşan mevsim geçişleri, yıpranma, yapıların eskimesi birkaç sebep olarak göze çarpabilmektedir.

Yaşama alanlarımızda yapacağımız tadilatlar, belirttiğimiz etkenlerin yanısıra, kendi isteğimizle yapacağımız değişiklikler için de öngörülebilir.

Bahçeli bir evin demir korkuluk boyası ile fark yaratın.

Evinizde veya işyerinizde doğacak herhangi bir tadilat ihtiyacınızda tek bir firmadan veya ustadan alacağınız hizmet daha faydalı olabilmektedir.

Boya ve badana işlemleri haricinde birçok noktada hizmet verebilecek ekip veya ustalar bahçe demir korkuluk tadilat ve boyama işlemlerini de yerine getirebilmektedir.

Sizler talebinizi web üzerinden ulaştığınız firma veya ekibe doğru şekilde aktarıp meskeninizde keşif yapılabilmesi için randevulaşabilirsiniz.

Ev boya ve badana tadilat işlemlerinin yanısıra aynı anda bahçe demir korkulukları da boyanabilmektedir. Hizmet veren ekip aynı anda bu işlemi de gerçekleştirebilir nitelikte olmalıdır.

Öncelikle ekibin meskeninizde bulunan demir aksamların boya atması veya pas oluşması olup olmadığının kontrolü ile işe başlanmalıdır.

Belirlenen noktalarda boya atması ve pas oluşmuş ise bu noktalar belirlenir.

Usta işine öncelikle pasları zımpara yolu ile arındırmaya başlar. Sonrasında zımpara yardımı ile temizlenen demir yüzeylere bir kat antipas (pas koruma ve çürümeyi engellemek için) boya sürülür. Antipas boyanın kuruması beklenir. Kuruduktan sonra istenen renk boya ile tekrar boyanması ile iş sonlanmış olur.

Çelik konstrüksiyonlarda ise zaman zaman pas temizliği sonrası Epoksi astar ve epoksi son kat uygulaması da tercih sebebi olabilmektedir.

Epoksinin, solvent bazlı ( Yağlı boya) boyalara nazaran ücreti açısından daha pahalı bir boya türü olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca epoksi son kat öncesi epoksi astar kat uygulaması yapıldığından bu uygulamada ücret daha da pahalı hale gelmektedir.

Bu tip tadilatlarınız için Çilekli’de Boyacı Ustasına www.usta.web.tr adresimizdeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca web sitemizde bulunan Etiler’de Boyacı Ustası , Bebek’te boyacı ustası , Beşiktaş’ta boyacı ustası , Boyacı Ustası , Ev Boyama , İşyeri Boyama isimli yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Konut ve işyerleri için boya özelliklerine http://www.isgap.gov.tr/boya/  adresinden ulaşabilir ve gereken bilgileri alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]