Yeni Levent’te Boyacı Ustası

Yeni Leventte Boyacı Ustası için fiyat önemli bir ölçüt olmakla birlikte, Yeni Leventte Boyacı ustası için diğer bir ölçüt işin zamanında bitirilmesidir.

Bilindiği üzere hizmet alımlarımızda her zaman fiyat bizler için çok önem arz etmektedir. Bir ekip veya bir firma ararken alacağımız hizmetin önce fiyat kıyaslamasını yaparız. Tabii ki günümüzün ekonomik şartları bunu gerektirmektedir.

Fiyatlandırma, işin muhteviyatı ile ilgili detaylar ve hizmet süresi ile ilgili mutabakat tatmini pek çoğumuzun üzerinde durduğu önemli 3 konudur.

Öncelikle hizmet almadan önce yaptıracağımız hizmeti belirlemekle işe başlarız. Belirlediğimiz işlemi firma veya ekiplerle paylaşırız. Alacağımız hizmet için fiyat tekliflerini belirleriz. Genellikle yapılacak işlemi yerinde keşif yapanlar daha hızlı ve doğru bir yol izleyip fiyat oluşturmaktadırlar.

Bu açıdan keşif servisinin önemine dikkat çekmekte fayda var.

İş tesliminin zamanında yapılmasının önemi

 Fiyat tekliflerinden yola çıkarak artık kafamızda hizmeti alacağımız firmayı şekillendirmeye başlarız. İşte tamda bu noktada işin başlangıç ve teslim zamanları ön plana çıkmaktadır. Hangi teklif bizim istediğimiz zamanda işi teslim ederse genelde onunla anlaşma yoluna gideriz.

 Teslim süresi için işin başında firmaları test edebilirsiniz.

– İstemiş olduğunuz teklifler belirtilen zamanda sizlere ulaştı mı?

– Keşif için belirlenen yer ve zamana riayet edildi mi?

– Her aranıldığında doğru bilgi aktarımı yapıldı mı?

– Verilen teklifler ile iş teslim süre konusu anlaşıldı mı?

– Ekip ve ekipmanlar için bilgi verildi mi?

– İşçi güvenliğinin alınması gerekli olan hal söz konusu ise, işçi güvenliği ön sunumunun yapılması.

Yeni Levent’te Boyacı ustası aramalarınızda hizmet alabilmeniz için bu kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sizde Yeni Levent’te bu sistemde çalışan firmamıza ulaşabilmeniz için tek yapmanız gereken www.usta.web.tr adresindeki iletişim bilgilerinden bizlerle irtibata geçmek.

Ayrıca sitemizde bulunan Etiler’de Boyacı Ustası, Çilekli’de Boyacı Ustası, Bebek’te Boyacı Ustası, Ev Boyama, İşyeri Boyama ve Esentepe’de Boyacı Ustası , Ortaköy’de Boyacı Ustası , Gayrettepe’de Boyacı Ustası, Zincirlikuyu’da Boyacı Ustası yazılarımızı inceleyebilir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Boya özellikleri ile ilgili link olan http://www.isgap.gov.tr/boya/  adresini ziyaret edebilir, gereken bilgileri alabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 1 Average: 5]