Profesyonel boyacı ve profesyonel ev boyama hizmetlerine dair olması gerekenler ve sahip olunması gereken özellikler.

Profesyonel boyacı eşliğinde profesyonel ev boyama işlemleri yanısıra işyeri boyama uygulamaları herkesin arzu ettiği yaşam alanı konforunun arttırılmasına yönelik beklentilerdir.

Pek çoğumuz ya tanıdık vasıtasıyla ya da son yılların vazgeçilmezlerinden arama motorları yardımıyla boya badana ustasına erişme gayretinde bulunuruz.

Profesyonel boya ustası ve profesyonel ev boyama uygulamasının püf noktaları

Profesyonel boyacı ustasının sahip olması gereken özelliklerden bazıları şunlardır.

1- Tecrübe : Profesyonel boyacı ustası yılların deneyimi ile hangi boya grubu hangi işlemler sırası ve ne kadar sürede iş biteceğini öngörendir.

2- Profesyonel boyacı, ev boyama hizmetine başlamadan evvel gerekli olması halinde işçi güvenliği önlemini alabilen olmalıdır.

3- İşlemler bütününü profesyonel bir şekilde icra ettikten sonra mekan temizliği hususunda hassas olmalı, temizlikçi ihtiyacına gereksinim bırakmamalı.

4- İş tesliminde müşteri memnuniyeti ile birlikte kapora sonrası kalan ücretini almalı. Kalan ücret öncesi müşteri memnuniyetsizliğinin olduğu noktalar bertaraf edilmeli.

Bu madde bazı durumlarda anlaşma şartına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Barter ve yevmiye usülü olarak yapılan anlaşmalarda bu madde değişkenlik gösterebilir.

Profesyonel ev boyama uygulamasında özellikle dikkat edilmesi gerekilenler !

1- Ev boyama uygulaması eğer eşyalı bir dairede ise koruma naylonu kullanılma ve bütün zeminler bant yardımıyla koruma altına alınmalıdır.

2- Evde özellikle perdeler, anahtar prizleri başta olmak üzere boya sıçraması sonrası zarar görebilecek bütün eşyaların güvenliğinin alınması.

3- Hışır yardımıyla evde bulunan mobilya ve beyaz eşyaların yine koruma altına alınması.

4- İş öncesi işveren ile yapılan sözleşme veya sözlü olarak anlaşılan bütün ihtiyaç ve taleplerin karşılanması, profesyonel ev boyama işleminin ayrıca olmazsa olmazıdır.

Ücretsiz olarak yapılan ekspertiz servisinden faydalanın!

Usta.web.tr olarak İstanbul içinde ev ve işyerlerinize kısa sürelerde fiyat teklifi ve iş teslim süresi verebilmekteyiz.

İnternet sayfalarımızdan Boyacı ve Boyacı Ustası isimli sayfalarımıza göz atabilirsiniz.

Bunun dışında Kimya Teknolojisi Alanı Boya Üretimi ve Uygulama Dalı Mesleki ve Teknik Eğitim Diploması nasıl alınır isimli internet sekmesine de erişerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Derecelendir
[Total: 2 Average: 5]